شناآموز | مرجع آموزش آنلاین شنا
وبسایت تخصصی آموز شنا از مقدماتی تا قهرمانی | شناآموز

شناآموز | شیوه نوین آموزش شنا

شناآموز ، گروهی از مربیان شنا هستند که گرد هم جمع شده اند تا آموزش شنا را برای شما آسان و متفاوت نمایند . مربیان این گروه با روش هایی نوین به آموزش شنا می پردازند تا آموزش را برای شما جذاب ، دوست داشتنی و قابل فهم گرداند .

حتما شما هم کلاس هایی شرکت نموده اید که بازدهی بسیار پایینی دارند و آن بدلیل این است که شما حس خوبی به کلاس ندارید و شیوه آموزش به گونه ای خسته کننده پیش می رود . کلاس آموزش شنا هم مستثنی نیست و البته تفاوت مربیان خوب و بد هم در شیوه بیان همین آموزش ها پدیدار می گردد . آموزش شنا از آشنایی با آب و برطرف شدن ترس ها  آغاز و به شنا به اصلاح استیل و اصولی در قسمت عمیق استخر ختم می گردد . برای رسیدن از نقطه اول به نقطه نهایی ده ها شیوه آموزش و بیان وجود دارد که هر مربی روش خاص خودش را دارد . 

در شناآموز ما سعی بر آن داریم تا با شیوه های آموزشی استاندارد و با بیانی ساده به آموزش شنا بپردازیم تا فهم آن آسان و اجرای آن دوست داشتنی گردد . شناآموز کار شما را برای پیدا کردن یک مربی کار درست آسان می کند . استخر محل آموزش را شما انتخاب می نمائید ویا نزدیک ترین استخر به شما پیشنهاد داده می شود تا مشکلات شما برای یادگیری شنا به حداقل برسد .

خوب بگذریم !! شناآموز همانطور که بیان شد گروهی از مربیان هستند که گردهم آمده اند تا به آموزش شنا در سطح استخرهای اصفهان بپردازند پس ما یک آدرس ثابت و مشخص نداریم و شماره های تماس ثبات و سیار!! یا همان موبایل داریم تا همه جا برای ثبت نام کلاس آموزش شنا در دسترس باشیم . همچنین شما می توانید از طریق اینستاگرام ، تلگرام ، ربات تلگرام و فرم تماس با ما ؛ با شناآموز در ارتباط باشید .